Corvus Terrain 1000 DX4 Diesel PRO/CAB… 479 990 / 587 990 Kč

  • Přidáno: 09.09.2019   |   468 čtení / zobrazení

Naftový náklaďáček od španělského výrobce je tady pro všechny profesionály, kteří hledají robustního pomocníka pro každodenní použití.
 Corvus Terrain DX4 Diesel využívá výkonný japonský vznětový motor Yanmar, který díky mamutí síle už od nízkých otáček umožňuje pracovat maximálně efektivně v jakémkoliv terénu při nebývale úsporném provozu.
Terrain DX4 je mohutně dimenzované UTV, určené speciálně pro přepravu materiálů. Hmotnost nákladu je rozložena přes střed vozidla a díky chytrému nezávislému zavěšení zůstává kvalita jízdy výjimečně komfortní a současně poskytuje stabilitu pro libovolný náklad. K užití v těžkém terénu přispívá i vysoká světlá výška (300 mm).
O pohon se stará osvědčený kanadský variátor CV-Tech, převodovka v pracovní poloze “L” (redukce) je nastavena na doslova jízdu krokem, čímž posouvá hranice využitelnosti tohoto pracovního  UTV na maximum. Naprosto ideální např. pro komunální úklid či farmaření a krmení zvěře, kdy musíte se strojem pojíždět extrémně nízkou rychlostí.
Corvus UTV se může pochlubit celkem šesti různými úložnými prostory, kde lze veškerou pracovní výbavu bezpečně uložit a zamknout. Corvus nabízí ohromné množství volitelných odkládacích prostorů a schránek v celkovém objemu až 244 l. Robustní sklopná korba má homologovanou nadstandardní nosnost 450 kg a je vyrobena z vysoce kvalitní oceli. Navzdory velikosti (1340 x 1203 x 300 - EURO paleta zde zmizí jak nic), je korba překvapivě lehká a snadno se sklápí. K tomu se přidává tažná síla bezkonkurenčních 720 kg!
 
Velkorysé rozměry kabiny (1440 x 1300 mm) spolu s ergonomicky navrženým uspořádáním vnitřních ovládacích prvků zajišťují vynikající viditelnost a špičkovou ergonomii ovládání. Navíc díky absenci překážek mezi sedadly, a zcela rovné podlahové ploše, poskytuje UTV Corvus řidiči i spolujezdci snadný a volný přístup do kabiny.
Celková ergonomie a snadná údržba potěší nejen profesionály. Je zde snadný přístup k motoru, filtrům, řemenu, rohové podlahové rohože umožňují snadné čištění kabiny. Zvýšené sání a odvzdušňovací potrubí CVT zabraňuje vnikání prachu a nečistot. Corvus Terrain UTV DX4 Diesel 1000 můžete v případě pořízení exkluzivně vybavené verze PRO CAB používat i v těch nejnáročnějších podmínkách. Verze PRO CAB nabízí již přímo z výroby plně vybavenou uzavřenou kabinu vč. dveří, topení, čelního okna se stěračem s ostřikovačem, zadního okna či vnitřního zpětného zrcátka. Maximální výbavu verze CAB podtrhuje masivní přední rám s instalovaným špičkovým navijákem WARN s nylonovým lanem. I pro verzi PRO je k dispozici množství originálního příslušenství ve formě boxů, dveří, skel, přihrádek, světel, rámů atd.
K maximálnímu komfortu a skvělé obratnosti je potřeba samozřejmě zmínit také standardně dodávaný precizně nastavený elektrický posilovač řízení (EPS) a uzamykatelný zadní diferenciál. Špičková výbava, precizní zpracování a chytré řešení celého stroje, činí z tohoto stroje maximálně pohodlné UTV pro každodenní profesionální práci.

 
Technické údaje Corvus Terrain 1000 DX4 Diesel:

Motor:
Typ motoru:    4taktní, 6ventilový tříválec, OHV
Točivý moment:    52 Nm/2400 ot./min
Vrtání x zdvih:    74 mm x 77 mm
Objem motoru:    993 ccm
Startování:    elektrickým startérem
Chlazení motoru:    kapalinou a nezávislým olejovým okruhem
Mazání:    s mokrou skříní
Plnění motoru:    elektronické vstřikování Yanmar
Palivo:    nafta motorová
 
Systém pohonu:
Převodovka:      automatická CVT - variátor / uzamykatelný zadní diferenciál / převody R/N/H/L (zpětný chod/neutrál/rychle vpřed/terénní redukce)
Náhon kol:         kardanovými hřídeli
4x4 pohon:         odpojitelný
Přední pneu:     26x9-14
Zadní pneu:       26x11-14

Brzdový systém:
Brzdy přední:    kotoučové hydraulické
Brzda zadní:       kotoučová hydraulická
Parkovací brzda:              Ano
 
Odpružení:
Přední: nezávislé, seřiditelné odpružení / dvojitá ocelová A-ramena
Zadní:   nezávislé, seřiditelné odpružení / dvojitá ocelová A-ramena
 
Rozměry:
Délka:         3414 mm
Šířka:         1656 mm
Výška:       1973 mm
Rozvor:       2238 mm
Suchá hmotnost:    764 kg
Nosnost korby:      450 kg
Nádrž:           40 litrů
 
Záruka:
2 roky záruka na stroj
Registrační značka (SPZ):
Ke čtyřkolce samozřejmě dostáváte čistopis Technického průkazu.
 
    Momentálně není k dispozici žádný komentář

    Ano, čtyřkolka je skladem.