Ecooter E1 … 79 990 Kč

  • Přidáno: 31.05.2019   |   384 čtení / zobrazení


Jezdíte denně do práce a nechcete čekat v zácpách?Řešením je velký spolehlivý skútr. Ecooter je navíc plně elektrický se svým výkonem 3 kW snadno drží tempo v městském provozu a díky svým rozměrům je nepostradatelným pomocníkem pro zdolávání dopravních kolapsů!
Ráno se s ním vypravíte do práce, večer na romantickou projížďku. Pro obě příležitosti je pohodlný a dostatečně vybavený. Elektrický skútr Ecooter spojuje nejmodernější technologie, kvalitní materiály, vysoký výkon i dojezd v atraktivním designu.
Ecooter je středně velký stylový elektrický skútr. Lithiová baterie Samsung nebo LG poskytuje dostatek energie pro celohliníkový motor E1, jehož výkon 4,2 kW vás vystřelí z 0 na 40 km/h za 4,5 vteřiny a maximální rychlost je omezena na 75 km/h. Výkonný motor skvěle doplňuje kvalitní variator s bezúdržbovým řemenem s extra dlouhou životností až 20000 km.
Luxusní moderní vzhled definovaný letmo uloženým předním i zadním 12" kolem doplňuje pohodlný a ergonomický posez na velkém a pohodlném sedadle, spolujezdec má k dispozici výsuvné stupačky. K bezpečné jízdě pomáhá také velký, přehledný a dobře čitelný barevný displej (výběr 129600 barev), který zobrazuje všechny důležité informace, jako je rychlost, ujeté km, stav baterie, aktuální režim jízdy (Sport/Smart) atd.
O bezpečné zastavení se starají silné dvoupístkové kotoučové brzdy, u modelu E1R navíc se systémem rozdělení brzdového účinku mezi přední a zadní kolo - CBS.
Verze E1R navíc disponuje rozhraním BT, GSM a GPS, díky které budete mít skútr plně pod kontrolou prostřednictvým aplikace ve vašem smartphounu.
Ecooter E1R vyžaduje pouze minimální údržbu a spotřeba činí pouhou 1,-Kč na 10 ujetých kilometrů!
  
Technické údaje Ecooter E1R:
 
Motor:
Typ motoru:      hliníkový bezkartáčový stejnosměrný motor
Výkon:           4,2 kW
Točivý moment:   165 Nm
Baterie:        64V, 40 Ah Li-ion
Dojezd:         až 130 km (při 40 km/h)
Dobíjení:   5-6h / 220 V
 
Brzdový systém:
Brzdy přední:    hydraulická kotoučová Ø 220 mm
Brzdy zadní:       hydraulická kotoučová Ø 210 mm
 
Podvozek:
Přední: teleskopická vidlice, letmo uložené kolo
Zadní:   kyvná vidlice, letmo uložené kolo
Přední pneu:     100/60-12
Zadní pneu:       100/60-12
 
Rozměry a hmotnosti:
Celková délka:  1750 mm
Celková šířka:    645 mm
Celková výška:  1075 mm
Hmotnost:          95 kg
 
ŘP sk. A1
Registrační značka (SPZ)
K motocyklu samozřejmě dostáváte čistopis Technického průkazu.
 

 
 

    Momentálně není k dispozici žádný komentář

    Ano, čtyřkolka je skladem.